Genel Bilgiler

Kongre Tarihi:
17-19 Şubat 2023
Kongre Yeri:
Royal Seginus Hotel, Lara, ANTALYA
Kongre Dili:
Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir.
Kongre Katılım Kabul Mektubu:
Kongreye ‘Sözel/Poster’ sunumu ile veya ‘dinleyici’ olarak iştirak eden katılımcılara online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir.
Kayıt ve Danışma:
Kayıt ve Danışma Masası, 17 Şubat 2023 Cuma gününden itibaren Royal Seginus Hotel’de hizmet verecektir.
Kayıt için ödemeyi 13 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 17:00’den sonra yapan katılımcıların banka dekontlarını yanında bulundurmaları ve kayıt sırasında göstermeleri gerekmektedir.
Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda olan katılımcılar ödemelerini nakit olarak yapacaklardır.
Katılım Belgesi:
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara Katılım Belgesi verilecektir
Yaka Kartı:
Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.
Stand Alanları:
Standlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, kahve ikramları da stand alanlarında yapılacaktır. Stand alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.
Poster Ödülleri:
Poster özetleri ve Poster Sunumları Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi on posterden ilk üçüne 1., 2., 3.’lük ödülü belgesi verilecektir. Ödüller kapanış töreninde verilecektir.
Refakatçılar:
Otelde konaklayan Refakatçilerden kayıt ücreti alınmamaktadır.
Katılımcıların Günübirlik Misafirleri:
Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 30 dakikayı geçmeyen ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, 30 dakikayı geçen ziyaretlerden ve kongreye dış katılımcı olarak (kongre otelinde konaklamayacak) katılacaklardan otel günlük 50 EURO ücret alacaktır.
Ulaşım:
Kongre Oteli – Antalya Havaalanı – Otobüs Terminali arasında belirlenen saatlerde ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir.
İptal Şartları:
16 Ocak 2023 tarihinden sonra yapılacak kayıt, konaklama ve transfer iptallerinde para iadesi yapılmayacaktır. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır.
Ücretsiz Otel Hizmetleri:
Aşağıdaki linkten otelin ücrete tabi ve ücretsiz hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top